PRAGNUM успішно представила інтереси клієнта щодо законності та обґрунтованості процедури звільнення працівника
В умовах воєнного стану чимало представників українського бізнесу зіткнулись із новими складнощами та випробуваннями, які стали наслідком ухвалення непопулярних рішень. У не простій ситуації опинився і наш клієнт, який є одним з найбільших в світі дистриб’юторів сільгосптехніки. Так, у зв’язку із суттєвим зменшенням попиту на придбання товарів, у клієнта відбулися значні зміни в організації виробництва і праці, що стало результатом скорочення чисельності та штату працівників. Під час процедури скорочення клієнт сумлінно дотримався вимог трудового законодавства. Однак один із працівників не погодився з рішенням клієнта та звернувся до суду з позовом про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку.
Завдяки вдало побудованій стратегії захисту та оперативному збору доказової бази, адвокати PRAGNUM змогли довести наявність змін в організації виробництва і праці клієнта, дотримання ним процедури повідомлення про заплановане вивільнення працівника, а також переконати суд, що звільнений працівник мав найнижчий показник продуктивності праці серед інших працівників на аналогічній посаді.
Остаточну крапку у цьому спорі поставив Верховний Суд, який вказав на повне дотримання процедури звільнення працівника та відсутність будь-яких порушень трудового законодавства з боку клієнта.