Pragnum у Top-Tier 2 за результатами дослідження THE LEGAL 500 EMEA

понедельник, 19 апреля, 2021

6-й рік поспіль Pragnum утримує свої позиції лідера Tier 2 у ключовому напрямку - Вирішення спорів за результатами дослідження міжнародного рейтингу THE LEGAL 500 EUROPE, MIDDLE EAST & AFRICA - 2021 (EMEA)!

Редакційна комісія рейтингу вкотре надала нашій адвокатській фірмі високу оцінку, зазначивши:

«Команда з вирішення спорів Pragnum бере активну участь у судових справах на національному та міжнародному рівні, що включає захист компаній від рейдерських атак на корпоративні та нерухомі активи. Керуючий партнер Віталій Бобриньов може знайти рішення юридичних проблем, з якими інші адвокати відмовляються мати справу, та радник Олексій Некрасов  - одні з найбільш рекомендованих практикуючих адвокатів».

Колектив Pragnum висловлює щиру подяку і шану всім своїм Клієнтам за довіру, рекомендації та засвідчення нашої експертної компетенції.

Ми пишаємося таким підтвердженням найвищої конкурентоспроможності Pragnum як визнання на міжнародній арені незалежним рейтингом #TheLegal500, який протягом 33 років аналізує можливості юридичних фірм у понад 150 юрисдикціях в усьому світі, а всебічна дослідницька програма якого переглядається щороку, щоб представити найсучасніше бачення світового юридичного ринку.

Більш детально з результатами рейтингу можна ознайомитися за посиланням: https://www.legal500.com/c/ukraine/dispute-resolution/