АФ Pragnum продовжує успішну історію співпраці з провідним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки Case IH – Titan Machinery Ukraine

Client: 

Titan Machinery Inc. - один з найбільших операторів ринку сільськогосподарської техніки в світі

Task: 

Врегулювання заборгованості на користь компанії Titan Machinery Ukraine українського представника найбільшого в світі дилера техніки CNH

АФ Pragnum продовжує успішну історію співпраці з провідним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки Case IH – Titan Machinery Ukraine. 

Тільки за останній час зусиллями адвокатів Pragnum на користь клієнта вдалося повернути заборгованість на загальну суму понад $1 000 000. Водночас прикметним є той факт, що майже половина від цієї суми повернута боржниками на етапі досудового врегулювання спірної заборгованості.

Разом з тим тривала історія співпраці компаній переконливо свідчить, що ефективність повернення заборгованості в першу чергу залежить від злагодженої оперативної робити внутрішнього юридичного департаменту клієнта та адвокатів АФ Pragnum, а в другу – від правильності оцінки спірної ситуації та обраного шляху врегулювання заборгованості.

Утім, зважаючи на надзвичайну «врожайність» цього року для агровиробників, є всі підстави для прогнозу, що клієнт не матиме особливих проблем із неплатоспроможністю своїх контрагентів. Якщо ж поодинокі випадки траплятимуться – АФ Pragnum завжди підставить своє партнерське плече допомоги.