АФ Pragnum провела захід для провідних гравців агробізнесу в Україні

Tuesday, 28 September, 2021

Днями відбувся бізнес-сніданок, організатором якого виступила адвокатська фірма Pragnum спільно з партнером заходу – компанією Spraytec Ukraine.

Експерти Pragnum розглянули актуальні питання, що стосуються функціонування ринку землі у рамках впровадження земельної реформи в Україні, проблемні аспекти інституту субсидіарної відповідальності в процедурах банкрутства, особливості форвардних контрактів, господарські та кримінальні аспекти «пожежних» випадків із с/г технікою, а також цікаві кейси з практики адвокатів фірми.

Серед учасників заходу були присутні фінансові директори, аналітики, керівники та власники таких підприємств, як: Dragon Capital, OTP Leasing, Fast Global Solutions, AgroRegion, AgriTema, Sustainable Strategy Institute, Gloriya, ZakhidAgroProm group, AgroGeneration, DIAMANT-AGRO та ін.

Віталій Бобриньов, керуючий партнер АФ Pragnum, презентував усім запрошеним унікальний для українського бізнесу формат партнерства адвокатської фірми зі своїми клієнтами, який полягає в розподілі ризиків з метою досягнення успіху в складних проектах.

Учасники бізнес-сніданку мали змогу невимушено спілкуватися, задавати питання спікерам і ділитися думками, і, як свідчать результати зворотного зв’язку, дуже високо оцінили проведений захід, навіть не дивлячись на те, що спікери вийшли за межі стислого таймінгу, а це свідчить про якість підготовленого експертами Pragnum матеріалу.

Тому наступний івент плануватимемо ще на годину довше!

До зустрічі!