Pragnum ставить крапку в багаторічному протистоянні «Квазар-Мікро» та «Укргазвидобування»

Client: 

Перша IT-компанія на пострадянському просторі

Task: 

Стягнення боргу понад 33 млн. грн. на користь інтегратора SAP

Pragnum ставить крапку в багаторічному протистоянні «Квазар-Мікро» та «Укргазвидобування»

Команда юристів: Олександр Мостовий, Олена Мічуріна, Ігор Бенько, Павло Карпин під керівництвом керуючого партнера Віталія Бобриньова, успішно реалізувала вкрай цікавий і, водночас, складний кейс щодо стягнення заборгованості у розмірі понад 33 мільйонів гривень, які замовник - акціонерне товариство "Укргазвидобування" відмовилося оплачувати за роботи з налагодження та впровадження комплексної автоматизованої системи SAP, попри підписані без жодних зауважень акти приймання-передачі послуг.

Нагадаємо, що Укргазвидобування — це найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі, яка видобуває близько 73 % українського газу та є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України».

Отож, з метою перевірки голослівних доводів замовника стосовно того, що «програма не працює» довелося звернутися до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) з метою проведення судової комп’ютерно-технічної експертизи.

Складність дослідження та оцінки результату виконання робіт полягала в тому, що експертів, які могли б перевірити повну функціональність комплексної автоматизованої системи управління на базі функціональних прикладних програм SAP в Україні можна перерахувати на пальцях. Адже SAP – це конгломерат систем, технологій і рішень, який використовується провідними компаніями в усьому світі з метою управління бізнесом як цілісним інтелектуальним підприємством. Серед клієнтів SAP: Google, Coca-Cola, Volkswagen, Deutsche Bank, група UniCredit, Національний Банк України, OTP bank тощо.

Отже, незважаючи на всі перешкоди як агресія силовиків, постійна заміна позиції відповідача, а також те, що справа супроводжувалася кількома побічними процесами, команда Pragnum підтвердила позицію свого Клієнта - компанії «Квазар-Мікро», першої IT-компанії на пострадянському просторі, стягнувши 33,5 млн. гривень на користь інтегратора SAP.

Вітаємо колег та бажаємо подальших перемог!