Pragnum блокує рейдерське захоплення національного виробника мінеральних вод

Client: 

Національний виробник мінеральних вод

Task: 

Захист клієнта від рейдерського захоплення

Pragnum блокує рейдерське захоплення національного виробника мінеральних вод

Клієнт Pragnum - оператор розташованих в Закарпатті родовищ унікальних за своїми характеристиками мінеральних вод і найбільший незалежний виробник преміальної води в Україні. У виробництво та об’єкти  інтелектуальної власності портфеля брендів були вкладені мільйони доларів і, як часто трапляється в таких випадках, «партнер» по бізнесу спробував скористатися огріхами в оформленні документів і привласнити чуже. У кращих традиціях жанру українського рейдерства, «партнер» ще й виявився колишнім високопосадовцем і застосував всі свої зв'язки для реалізації злочинного задуму.

Серед «ноу-хау» рейдера - проникнення в офіс для розкрадання документів належних Клієнту, порушення порядку проведення загальних зборів і призначення підконтрольного керівника, змова з третіми особами для викупу кредиту і арешту майна Клієнта, спроба налагодити паралельне виробництво з порушенням прав на торговельні марки Клієнта.

Для захисту Клієнта адвокати Pragnum ініціювали ряд кримінальних проваджень і судових спорів, залучили засоби масової інформації. Арешти були оперативно скасовані, власник повернув повний контроль над компанією, а банк зняв всі претензії як до клієнта, так і до компанії.

Стратегія і реалізація проекту: Олексій Некрасов, Олена Мічуріна, Ігор Сікора